O nas

 

Witamy serdecznie w sklepie gadzetydiabetyka.pl

Cieszymy się, że jesteś tu z nami. Zapewne zastanawiasz się, kto stoi za tym pomysłem? Czy ktoś wyjątkowy? A może znany influencer z Instagrama? 

My jesteśmy po prostu "słodką" rodziną, w której nasza starsza córka choruje na cukrzycę typu 1 od ponad 3 lat. 

Przez te lata staraliśmy się, aby choroba nie była przeszkodą w rozwoju, czy spełnianiu marzeń. Chcemy pokazać, że cukrzyca nie jest aż taka straszna jak ją malują, chcemy ją umilić, a może nawet troszkę odczarować. 
Od kiedy zaangażowaliśmy się lokalnie w pomoc i integrację diabetyków, tak zrodziła się w naszych sercach pewna misja i pomysł na ten sklep. 

Nie chcemy, aby był to tylko sklep, bez życia - czysty biznes. Chcemy, żebyście poczuli tu dobrą energię, dlatego też oddajemy w Wasze ręce również blog, w którym będziemy się dzielić z Wam tym, co dotyczy cukrzycy, a także bardzo chcemy aby pewna część bloga należała także do Was. Zatem jeśli macie ochotę napisać tekst, który zamieścimy na blogu, to piszcie do nas. 

Wszystko, co tutaj powstało jest prosto z serca i z dobrą intencją. Chcemy dać przede wszystkim dzieciom trochę uśmiechu, aby pozwoliły sobie czasem spojrzeć na chorobę z przymrużeniem oka.
Sklep powstał z myślą o dzieciach i dorosłych diabetykach, a także o ich rodzinach. Nasz asortyment będziemy stale poszerzać i czekamy na wszystkie Wasze wskazówki i potrzeby. Jednocześnie prosimy Was o wyrozumiałość - nieustająco uczymy się tego e-commerce. 


Karolina, Łukasz, Zosia z ct1 i Basia


 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl